O firmie

ALDAR jest firmą projektującą oprogramowanie dla firm, działającą na polskim rynku od ponad 25 lat. Wykwalifikowany zespół oraz wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam na zaprojektowanie zintegrowanego oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw. Ma ono na celu optymalizację pracy danej firmy bez względu na branżę oraz zapewnienie szybkiego dostępu do danych. Współpracujące z platformą ECODoprogramowanie, gwarantuje naszym Klientom swobodny przepływ dokumentów handlowych. Zaprojektowany przez firmę ALDAR pakiet oprogramowania obejmuje szereg różnych programów wspomagających pracę w takich działach firmy, jak np. płace, kadry, sprzedaż czy księgowość. Każdy z opracowanych przez nas programów może również funkcjonować samodzielnie.
Profesjonalizm firmy ALDAR potwierdza lista referencyjna firm, w których wdrożone zostało autorskie oprogramowanie. Naszych Klientów wspieramy w pełnym zakresie. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą i wdrażaniem oprogramowania dla firm, ale również konserwacją sprzętu komputerowego, nadzorem nad wdrożonymi w firmie systemami informatycznymi oraz aktualizacją oprogramowania.
Firma ALDAR swoim Klientom oferuje również tworzenie dedykowanych, specjalistycznych systemów informatycznych usprawniających różne obszary działalności i funkcjonowania danego przedsiębiorstwa.

Dodatkowo, nasz zespół zajmuje się projektowaniem oraz tworzeniem stron internetowych, logotypów oraz wizytówek.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową.

Chcesz poznać koszt systemu dla Twojej firmy?
Przygotujemy indywidualną ofertę

WYŚLIJ ZAPYTANIE